Guy Smet Erkend vastgoedmakelaar BIV 502.792 03 775 41 88 guy@vastgoed-smet.be
Gerry Smet Zaakvoerder - Landmeter-expert M.S.O.G 03 775 41 88 gerry@landmeter-smet.be
Ann Smet ing. Landmeter-expert 03 775 41 88 ann@landmeter-smet.be
Brecht Van Loo ing. Landmeter-expert 03 775 41 88 brecht@landmeter-smet.be
Frank Poppe Bouwcoördinator 03 775 41 88 frank@vastgoed-smet.be
Michiel Windhey ir. Architect bouwcoördinator 03 775 41 88 michiel@vastgoed-smet.be
Kurt Smet Erkend vastgoedmakelaar BIV 501.291 03 775 41 88 kurt@vastgoed-smet.be
Petra Van dam Administratief medewerkster 03 775 41 88 petra@landmeter-smet.be
Roel De Ryck Aankoper van gronden 03 775 41 88 roel@vastgoed-smet.be

Heb je een vraag of wil je meer weten over onze werking? We staan altijd voor je klaar. Aarzel niet en neem contact op.

Vesten 47
9120 Beveren

Tel 03 775 41 88

Fax 03 755 12 61